4 hozzászólás
  1. tommy

    9 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Whoááááááá de menő lett!!!

  2. santonio

    9 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Ütős lett, de milyen hirtelen van vége! 😮

  3. warriorautobot

    9 éve, 7 hónapja és 1 hete

    WoW! 😮
    Nagyon jó lett!

  4. totyak

    9 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Nekem nem tetszik. Egy nagy katyvasz az egész. Mindent bele akartak zsúfolni egy percbe, de emiatt értelmetlen lett az egész (vagy én nem értem).