2 hozzászólás
  1. wegh

    11 éve, 3 hónapja és 4 hete

    Jó hír! Rég elfelejtettem már azt is, hogy ő még létezik 😮 Ideje volt a visszatérésnek.

  2. totyak

    11 éve, 3 hónapja és 4 hete

    Szeretem a verekedős játékokat, de ez valahogy nem kéne annyira. Szerintem nulla változás van a IV óta és az sem játszottam sokáig.