Jó hír! Rég elfelejtettem már azt is, hogy ő még létezik 😮 Ideje volt a visszatérésnek.
Szeretem a verekedős játékokat, de ez valahogy nem kéne annyira. Szerintem nulla változás van a IV óta és az sem játszottam sokáig.
wegh
11 éve, 3 hónapja és 4 heteJó hír! Rég elfelejtettem már azt is, hogy ő még létezik 😮 Ideje volt a visszatérésnek.
totyak
11 éve, 3 hónapja és 4 heteSzeretem a verekedős játékokat, de ez valahogy nem kéne annyira. Szerintem nulla változás van a IV óta és az sem játszottam sokáig.