Hát én tegnap éjjel néztem meg, de nem szartam be tőle. Igaz, mondjuk én jól bírom a műfajt… Viszont a játék ígéretesnek tűnik. Trailer alapján tetszik. 😄
Hát ez is eléggé brutális lesz. Nekeme a horror szerelem a Penumbrával kezdődött (Azt is ők csinálták , jobb mint a amnesia szerintem). Bár ez a játék nagyon emlékesztet a Doorways harmadik részére . A ellenfelek szinte ugyanolyanok.Amúgy , jó lesz.
ryuthestar
10 éve, 9 hónapja és 2 heteHát én tegnap éjjel néztem meg, de nem szartam be tőle. Igaz, mondjuk én jól bírom a műfajt… Viszont a játék ígéretesnek tűnik. Trailer alapján tetszik. 😄
italianman
10 éve, 9 hónapja és 2 heteHát ez is eléggé brutális lesz. Nekeme a horror szerelem a Penumbrával kezdődött (Azt is ők csinálták , jobb mint a amnesia szerintem). Bár ez a játék nagyon emlékesztet a Doorways harmadik részére . A ellenfelek szinte ugyanolyanok.Amúgy , jó lesz.