2 hozzászólás
  1. ryuthestar

    10 éve, 9 hónapja és 2 hete

    Hát én tegnap éjjel néztem meg, de nem szartam be tőle. Igaz, mondjuk én jól bírom a műfajt… Viszont a játék ígéretesnek tűnik. Trailer alapján tetszik. 😄

  2. italianman

    10 éve, 9 hónapja és 2 hete

    Hát ez is eléggé brutális lesz. Nekeme a horror szerelem a Penumbrával kezdődött (Azt is ők csinálták , jobb mint a amnesia szerintem). Bár ez a játék nagyon emlékesztet a Doorways harmadik részére . A ellenfelek szinte ugyanolyanok.Amúgy , jó lesz.