2 hozzászólás
  1. hellblade

    7 éve, 8 hónapja és 2 napja

    Mindig lenyűgöz ez a mestermű!
    A generáció csúcsa!
    A történet,a grafika,minden!

  2. eltohn

    7 éve, 8 hónapja és 1 napja

    Elképesztően hihetetlen, mennyire sokat tudnak áradozni erről a trágyadombról.