Mindig lenyűgöz ez a mestermű! A generáció csúcsa! A történet,a grafika,minden!
Elképesztően hihetetlen, mennyire sokat tudnak áradozni erről a trágyadombról.
hellblade
7 éve, 8 hónapja és 2 napjaMindig lenyűgöz ez a mestermű!
A generáció csúcsa!
A történet,a grafika,minden!
eltohn
7 éve, 8 hónapja és 1 napjaElképesztően hihetetlen, mennyire sokat tudnak áradozni erről a trágyadombról.