Kicsit megpihent az öreg, cuki kis játék lesz ez úgy érzem. 😄
De rühellem az ilyen feléledős ellenfeleket…A Nemesis is kiborított anno.
Az kétségtelen, hogy van egy nagyon durva atmoszférája, ami elég ilyesztő. Nem hiszem, hogy nekem való lenne.
ryuthestar
9 éve, 8 hónapja és 1 napjaKicsit megpihent az öreg, cuki kis játék lesz ez úgy érzem. 😄
ipet
9 éve, 8 hónapja és 1 napjaDe rühellem az ilyen feléledős ellenfeleket…A Nemesis is kiborított anno.
totyak
9 éve, 8 hónapja és 1 napjaAz kétségtelen, hogy van egy nagyon durva atmoszférája, ami elég ilyesztő. Nem hiszem, hogy nekem való lenne.