3 hozzászólás
  1. ryuthestar

    9 éve, 8 hónapja és 1 napja

    Kicsit megpihent az öreg, cuki kis játék lesz ez úgy érzem. 😄

  2. ipet

    9 éve, 8 hónapja és 1 napja

    De rühellem az ilyen feléledős ellenfeleket…A Nemesis is kiborított anno.

  3. totyak

    9 éve, 8 hónapja és 1 napja

    Az kétségtelen, hogy van egy nagyon durva atmoszférája, ami elég ilyesztő. Nem hiszem, hogy nekem való lenne.