Hiánypótló… xD
Komolyan gondolták, hogy Switch-re érdemesebb első körben kiadni, mint PS4-re?! Utolsó lenne, amire kiadom a jatékom, ha csak nem Mario rohangál benne.
Nekik még el lehetett adni. 😄 A többieknek ott volt az eredeti első rész.
Mondjuk a Switcheseknek is… Így a kérdésed jó. 😄
vape
1 éve, 8 hónapja és 2 heteHiánypótló… xD
totyak
1 éve, 8 hónapja és 2 heteKomolyan gondolták, hogy Switch-re érdemesebb első körben kiadni, mint PS4-re?! Utolsó lenne, amire kiadom a jatékom, ha csak nem Mario rohangál benne.
marco
1 éve, 8 hónapja és 2 heteNekik még el lehetett adni. 😄 A többieknek ott volt az eredeti első rész.
Mondjuk a Switcheseknek is… Így a kérdésed jó. 😄