3 hozzászólás
  1. vape

    1 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Hiánypótló… xD

  2. totyak

    1 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Komolyan gondolták, hogy Switch-re érdemesebb első körben kiadni, mint PS4-re?! Utolsó lenne, amire kiadom a jatékom, ha csak nem Mario rohangál benne.

  3. marco

    1 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Nekik még el lehetett adni. 😄 A többieknek ott volt az eredeti első rész.

    Mondjuk a Switcheseknek is… Így a kérdésed jó. 😄