3 hozzászólás
  1. hellblade

    7 éve, 7 hónapja és 4 napja

    Gamer cipő..
    Jó.. XD..

  2. ronalddo

    7 éve, 7 hónapja és 4 napja

    Nagyon retró.

  3. warriorautobot

    7 éve, 7 hónapja és 4 napja

    Elég menő!
    Én elfogadnám. 😄