2 hozzászólás
  1. golem

    10 éve, 1 hónapja és 2 hete

    Nem csipem a MOBA-kat, de ez a trailer kegyetlen jó lett! 😄

  2. totyak

    10 éve, 1 hónapja és 2 hete

    Csak a kis repülő patkányt kell lekapni, utána a robot már semmit nem ér magában 😄