5 hozzászólás
  1. paulmarlow

    11 éve, 21 órája és 34 perce

    Valahogy kimaradt az életemből,olvasgattam róla,meg mindenki dicsérte.Egy régebbi gépemen próbáltam ki valamelyik részt és akadt…akkor azt mondtam,hogy köszi szia….Azóta meg teljesen kiment a fejemből,hogy ez a játék van pc-re is.

    De ezzel lehet beszállok a buliba.

  2. zender

    11 éve, 21 órája és 6 perce

    Ez a video nagyon adja! 🙂 Komoly a fejlődés!

  3. supermanvsbatman

    11 éve, 18 órája és 39 perce

    ez kegyetlen jó🙂

  4. kpal

    11 éve, 17 órája és 2 perce

    El se hiszem Isten meghallgatta szavaimat és ennyi év után lesz Pc-s GOW . 🙂

  5. totyak

    11 éve, 11 órája és 14 perce

    Bár az eredetit nem ismerem, de ezt nem látom olyan nagyon szépnek.