Pörgetik ezt a szart, pedig hihetetlenül gagyi.
Nemsokára már menet közben is lehet tolni 1-2 meccset.
Meg is lepődtem volna, ha nem jön Switch-re. Minden másra is van.
direktor
8 éve, 8 hónapja és 8 órájaPörgetik ezt a szart, pedig hihetetlenül gagyi.
warriorautobot
8 éve, 8 hónapja és 4 órájaNemsokára már menet közben is lehet tolni 1-2 meccset.
totyak
8 éve, 7 hónapja és 4 heteMeg is lepődtem volna, ha nem jön Switch-re. Minden másra is van.