Pörgetik ezt a szart, pedig hihetetlenül gagyi.
Nemsokára már menet közben is lehet tolni 1-2 meccset.
Meg is lepődtem volna, ha nem jön Switch-re. Minden másra is van.
direktor
8 éve, 8 hónapja és 9 órájaPörgetik ezt a szart, pedig hihetetlenül gagyi.
warriorautobot
8 éve, 8 hónapja és 5 órájaNemsokára már menet közben is lehet tolni 1-2 meccset.
totyak
8 éve, 8 hónapja és 1 órájaMeg is lepődtem volna, ha nem jön Switch-re. Minden másra is van.