3 hozzászólás
  1. direktor

    8 éve, 8 hónapja és 9 órája

    Pörgetik ezt a szart, pedig hihetetlenül gagyi.

  2. warriorautobot

    8 éve, 8 hónapja és 5 órája

    Nemsokára már menet közben is lehet tolni 1-2 meccset.

  3. totyak

    8 éve, 8 hónapja és 1 órája

    Meg is lepődtem volna, ha nem jön Switch-re. Minden másra is van.