3 hozzászólás
  1. bekecs

    8 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Hű…. Az a grafika. 🙂

  2. totyak

    8 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Nem ez lesz a Switch húzócíme, az tuti.

  3. tommy

    8 éve, 8 hónapja és 2 hete

    Jajj. Ez elég szar. 😄