Mennyivel jobb angolul 😄 A hideg kiráz a japán nyelvtől.
Gyönyörű. Remélem előbb utóbb ez is jön PC-re.
Most tolom a FF XIII-t. A játékmenet, nos köhm, de a többi az fantasztikus…😮 :d Ez is durva lesz, pc rongáló grafikája van..😄
ÁÁÁ, haladj már kifelé… 😄
Ez valami eszméletlenül gyönyörű és nagyszerű hangulatot áraszt magából. Rengeteg jó játék jön konzolokra, főleg PS4-re.
wegh
11 éve, 6 hónapja és 1 heteMennyivel jobb angolul 😄 A hideg kiráz a japán nyelvtől.
sarakrael
11 éve, 6 hónapja és 1 heteGyönyörű. Remélem előbb utóbb ez is jön PC-re.
5t3v3nk3
11 éve, 6 hónapja és 1 heteMost tolom a FF XIII-t. A játékmenet, nos köhm, de a többi az fantasztikus…😮 :d Ez is durva lesz, pc rongáló grafikája van..😄
rdave
11 éve, 6 hónapja és 1 heteÁÁÁ, haladj már kifelé… 😄
totyak
11 éve, 6 hónapja és 1 heteEz valami eszméletlenül gyönyörű és nagyszerű hangulatot áraszt magából. Rengeteg jó játék jön konzolokra, főleg PS4-re.