Elég vicces mozgása lett, inkább egy dínójelmezbe bújt emberre hasonlt 😄
Azért mert, félig humanoid! 😄 Nekem tetszik amúgy, kell egy kis változatosság 😉
Nagyon emberi 😮
Elég keményen osztja az ellenfelet. Bár mondjuk emberi vonásokat nyomokban sem vélek felfedezni.
sarakrael
11 éve, 6 hónapja és 2 heteElég vicces mozgása lett, inkább egy dínójelmezbe bújt emberre hasonlt 😄
wegh
11 éve, 6 hónapja és 2 heteAzért mert, félig humanoid! 😄 Nekem tetszik amúgy, kell egy kis változatosság 😉
kpal
11 éve, 6 hónapja és 2 heteNagyon emberi 😮
totyak
11 éve, 6 hónapja és 2 heteElég keményen osztja az ellenfelet. Bár mondjuk emberi vonásokat nyomokban sem vélek felfedezni.