5 hozzászólás
  1. mordorer

    6 éve, 7 hónapja és 2 hete
  2. golem

    6 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Így már az is elképzelhető hogy meg fogom nézni. 😄

  3. patrik94

    6 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Ez így is szörnyű! xD

  4. warriorautobot

    6 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Sokkal jobb lett!

  5. totyak

    6 éve, 7 hónapja és 1 hete

    Nem kérdés, hogy az új kinézete jobb. Rosszmájú leszek, de szerintem meg volt ez már csinálva ilyen kinézettel is, csak valamiért a másikat mutatták be elsőre.