Alakul.
Így már az is elképzelhető hogy meg fogom nézni. 😄
Ez így is szörnyű! xD
Sokkal jobb lett!
Nem kérdés, hogy az új kinézete jobb. Rosszmájú leszek, de szerintem meg volt ez már csinálva ilyen kinézettel is, csak valamiért a másikat mutatták be elsőre.
mordorer
6 éve, 7 hónapja és 2 heteAlakul.
golem
6 éve, 7 hónapja és 2 heteÍgy már az is elképzelhető hogy meg fogom nézni. 😄
patrik94
6 éve, 7 hónapja és 2 heteEz így is szörnyű! xD
warriorautobot
6 éve, 7 hónapja és 1 heteSokkal jobb lett!
totyak
6 éve, 7 hónapja és 1 heteNem kérdés, hogy az új kinézete jobb. Rosszmájú leszek, de szerintem meg volt ez már csinálva ilyen kinézettel is, csak valamiért a másikat mutatták be elsőre.