4 hozzászólás
  1. totyak

    11 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Látod Marduk, mondtam én, hogy Reptile az egyik és nem két új 😄

  2. marduk

    11 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Igazad volt. 😄 Reptile olyan nagy, hogy két karaktert fog foglalni. 😄

  3. wegh

    11 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Szépen néz ki, bár nekem az előző is csúcs volt.

  4. petrovicsz

    11 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Bameg mennyi karakter lesz ebben? Már számolni sem tudom mennyit jelentettek be hozzá. 🙂