Mivel én egyáltalán nem várom, mert szerintem semmi újdonság nem lesz benne, így nem izgat igazám, hogy csak jövőre jön.
Ráér… 😄
totyak
10 éve, 8 hónapja és 8 órájaMivel én egyáltalán nem várom, mert szerintem semmi újdonság nem lesz benne, így nem izgat igazám, hogy csak jövőre jön.
1000feri
10 éve, 8 hónapja és 8 órájaRáér… 😄