2 hozzászólás
  1. totyak

    10 éve, 8 hónapja és 8 órája

    Mivel én egyáltalán nem várom, mert szerintem semmi újdonság nem lesz benne, így nem izgat igazám, hogy csak jövőre jön.

  2. 1000feri

    10 éve, 8 hónapja és 8 órája

    Ráér… 😄