Jól néz ki a játék, minden része a kor elvárásainak megfelelő, mégsem érzem a versenyzés hangulatát, ahogy nézem a videókat. Nem érzékelem a sebességet. Lehet magam kéne játszak, hogy átjöjjön.
Lassan kellene egy új PS4 emiatt a pc mellé. 🙂
Nekem jó lenne egy régi is 😄
NAgyon adja. 😮 Imádom a GT sorozatot! 🙂
Büntet! Nagy game lesz!
totyak
9 éve, 8 hónapja és 2 heteJól néz ki a játék, minden része a kor elvárásainak megfelelő, mégsem érzem a versenyzés hangulatát, ahogy nézem a videókat. Nem érzékelem a sebességet. Lehet magam kéne játszak, hogy átjöjjön.
kpal
9 éve, 8 hónapja és 2 heteLassan kellene egy új PS4 emiatt a pc mellé. 🙂
totyak
9 éve, 8 hónapja és 2 heteNekem jó lenne egy régi is 😄
tommy
9 éve, 8 hónapja és 2 heteNAgyon adja. 😮 Imádom a GT sorozatot! 🙂
golem
9 éve, 8 hónapja és 2 heteBüntet! Nagy game lesz!