Imádom ebben a sorozatban hogy mindig olyan mintha rajzfilmet néznék. 😄
Már nem vagyok képben a Dragon ballal.
petrovicsz
5 éve, 10 hónapja és 1 heteImádom ebben a sorozatban hogy mindig olyan mintha rajzfilmet néznék. 😄
golem
5 éve, 10 hónapja és 1 heteMár nem vagyok képben a Dragon ballal.