2 hozzászólás
  1. petrovicsz

    5 éve, 10 hónapja és 1 hete

    Imádom ebben a sorozatban hogy mindig olyan mintha rajzfilmet néznék. 😄

  2. golem

    5 éve, 10 hónapja és 1 hete

    Már nem vagyok képben a Dragon ballal.