Már az animéből lejött, hogy ez nem nekem való.
Néztem gémpléjt, nem is rossz… Ha lesz hozzá gépem, akkor lehet kipróbálom. 🙂
Nagyon jól néz ki!😮
totyak
11 éve, 5 hónapja és 1 heteMár az animéből lejött, hogy ez nem nekem való.
rdave
11 éve, 5 hónapja és 1 heteNéztem gémpléjt, nem is rossz… Ha lesz hozzá gépem, akkor lehet kipróbálom. 🙂
c64fun
11 éve, 5 hónapja és 1 heteNagyon jól néz ki!😮