3 hozzászólás
  1. totyak

    11 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Már az animéből lejött, hogy ez nem nekem való.

  2. rdave

    11 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Néztem gémpléjt, nem is rossz… Ha lesz hozzá gépem, akkor lehet kipróbálom. 🙂

  3. c64fun

    11 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Nagyon jól néz ki!😮