Azt hittem lesz benne lövöldözés meg verekedés, meg lefejezés.
De így sem rossz. 😄
Eszméletlen hangulata van! 🙂
Mia familia. 🙂 Jó lesz ez, nagyon adja a fílinget.
Amíg nem látok valami értékelhető gameplayt, addig rossz véleménnyel vagyok róla.
hentes
10 éve, 10 hónapja és 2 heteAzt hittem lesz benne lövöldözés meg verekedés, meg lefejezés.
De így sem rossz. 😄
zender
10 éve, 10 hónapja és 2 heteEszméletlen hangulata van! 🙂
mordorer
10 éve, 10 hónapja és 2 heteMia familia. 🙂 Jó lesz ez, nagyon adja a fílinget.
totyak
10 éve, 10 hónapja és 2 heteAmíg nem látok valami értékelhető gameplayt, addig rossz véleménnyel vagyok róla.