4 hozzászólás
  1. hentes

    10 éve, 10 hónapja és 2 hete

    Azt hittem lesz benne lövöldözés meg verekedés, meg lefejezés.

    De így sem rossz. 😄

  2. zender

    10 éve, 10 hónapja és 2 hete

    Eszméletlen hangulata van! 🙂

  3. mordorer

    10 éve, 10 hónapja és 2 hete

    Mia familia. 🙂 Jó lesz ez, nagyon adja a fílinget.

  4. totyak

    10 éve, 10 hónapja és 2 hete

    Amíg nem látok valami értékelhető gameplayt, addig rossz véleménnyel vagyok róla.