6 hozzászólás
  1. hellblade

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Hát,ezért sem kellett volna next gen..főleg így a Black flag után..
    Nem jön be ez a baltával faragott,”mesés” grafika.Olyan mint valami tucat Lego-s cucc..
    Ingyen sem kellene. 😄

  2. golem

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Továbbra sem tetszik. Szerintem nagyon nagy csalódás lesz sokaknak.

  3. patrik94

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Brutálisan gagyi.

  4. mordorer

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Én arra leszek kiváncsi meddig lesz Xbox One exkluzív. Mert addig nem sok fogy elmenni belőle 😄

  5. tommy

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    De durva játék! 😮 Ja nem. 😄

  6. totyak

    8 éve, 3 hónapja és 1 hete

    Nem One exkluzív.

    Nekem továbbra is nagyon tetszik, de lehet, csak azért, mert nem próbáltam ki béták alatt és nem tudom mik a hibái. Mindenesetre az biztos, hogy ez is akkor fun, ha vannak haverjaid, akik szintén játszanak vele és összeálltok egy bandába. Full ismeretlenekkel általában totál kaki a multi minden játékban.