Kopasz haver visszatér , YES! 😄
Ennyire nem népszerű a játék, hogy már a bétát is promózni kell? 😄
Na neeeeeeeeeeeee xD elég menő betahoz trailer. 😄
kpal
10 éve, 4 hónapja és 3 heteKopasz haver visszatér , YES! 😄
totyak
10 éve, 4 hónapja és 3 heteEnnyire nem népszerű a játék, hogy már a bétát is promózni kell? 😄
petrovicsz
10 éve, 4 hónapja és 3 heteNa neeeeeeeeeeeee xD elég menő betahoz trailer. 😄