3 hozzászólás
  1. kpal

    10 éve, 4 hónapja és 3 hete

    Kopasz haver visszatér , YES! 😄

  2. totyak

    10 éve, 4 hónapja és 3 hete

    Ennyire nem népszerű a játék, hogy már a bétát is promózni kell? 😄

  3. petrovicsz

    10 éve, 4 hónapja és 3 hete

    Na neeeeeeeeeeeee xD elég menő betahoz trailer. 😄