Egyik szemem sír, a másik meg nevet. Nevet, mert iszonyat jónak néz ki és gyönyörű, sír, mert nekem ez megint csak 10 év múlva lesz játszható, mindig le vagyok maradva egy generációval.
Tetszetős lett és amint látom a kincseknél visszajött hogy csak egy kis csillogó dolgot látsz és nem úgy mint a 3-ban hogy rendesen megjelenik a tárgy. Kicsit helytakarékosabb ez a megoldás szerintem. Látványra nem lehet panasz, remélem a további játékmenetre se lesz! 🙂
ravor
10 éve, 2 hónapja és 2 heteFuhúú ez de marha jó, már alig bírom kívárni a megjelenést 😄 Bírom, hogy még a kis benzines kanna is mozog ahogy megy a kocsi 😄
tommy
10 éve, 2 hónapja és 2 heteOMG csak belepörgettem de ez rohadt keményen néz ki. Este végig is nézem!
És mennyire várom már a megjelenést… 😮
totyak
10 éve, 2 hónapja és 2 heteEgyik szemem sír, a másik meg nevet. Nevet, mert iszonyat jónak néz ki és gyönyörű, sír, mert nekem ez megint csak 10 év múlva lesz játszható, mindig le vagyok maradva egy generációval.
marco
10 éve, 2 hónapja és 2 heteÖreg hiba. 🙂
totyak
10 éve, 2 hónapja és 2 heteTudom én, de PC mellett nekem sok lenne új konzolt is fenntartani 16 ezres játékokkal.
sarakrael
10 éve, 2 hónapja és 2 heteEzt télen kellett volna megjelentetni, mert szerintem igencsak meg fogja izzasztani a PS4-et, és sokat spórolhatunk volna így a fűtésszámlán 😄
warriorautobot
10 éve, 2 hónapja és 2 heteTetszetős lett és amint látom a kincseknél visszajött hogy csak egy kis csillogó dolgot látsz és nem úgy mint a 3-ban hogy rendesen megjelenik a tárgy. Kicsit helytakarékosabb ez a megoldás szerintem. Látványra nem lehet panasz, remélem a további játékmenetre se lesz! 🙂