7 hozzászólás
  1. ravor

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Fuhúú ez de marha jó, már alig bírom kívárni a megjelenést 😄 Bírom, hogy még a kis benzines kanna is mozog ahogy megy a kocsi 😄

  2. tommy

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    OMG csak belepörgettem de ez rohadt keményen néz ki. Este végig is nézem!

    És mennyire várom már a megjelenést… 😮

  3. totyak

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Egyik szemem sír, a másik meg nevet. Nevet, mert iszonyat jónak néz ki és gyönyörű, sír, mert nekem ez megint csak 10 év múlva lesz játszható, mindig le vagyok maradva egy generációval.

  4. marco

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Öreg hiba. 🙂

  5. totyak

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Tudom én, de PC mellett nekem sok lenne új konzolt is fenntartani 16 ezres játékokkal.

  6. sarakrael

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Ezt télen kellett volna megjelentetni, mert szerintem igencsak meg fogja izzasztani a PS4-et, és sokat spórolhatunk volna így a fűtésszámlán 😄

  7. warriorautobot

    10 éve, 2 hónapja és 2 hete

    Tetszetős lett és amint látom a kincseknél visszajött hogy csak egy kis csillogó dolgot látsz és nem úgy mint a 3-ban hogy rendesen megjelenik a tárgy. Kicsit helytakarékosabb ez a megoldás szerintem. Látványra nem lehet panasz, remélem a további játékmenetre se lesz! 🙂