Egyébként érdemes belevágni a szériába? Anno elkezdtem az 1-et még ps2-n, elég unalmas volt és sose folytattam.
imperator
8 éve, 4 napja és 18 órájaEgyébként érdemes belevágni a szériába? Anno elkezdtem az 1-et még ps2-n, elég unalmas volt és sose folytattam.