Nagyon érdekesnek tűnik. Ki nem hagynám! 🙂
Hogy lehet olyasmiről játékot készíteni, amiről nem is tudják, hogy mi történt? Persze tudom a választ, hozzáköltenek dolgokat a kevés tényhez.
Hát amúgy bármi történhetett velük (megfagytak, megették őket egy medve). A játék viszont annyira nem fogott meg.
Kösz, én most nem kérek Kholat XD Nekem abszolút nem tetszett, sétaszimulátor ez is. Bár a grafikája szép volt és hangulatos…
ronalddo
10 éve, 4 hónapja és 3 heteNagyon érdekesnek tűnik. Ki nem hagynám! 🙂
totyak
10 éve, 4 hónapja és 3 heteHogy lehet olyasmiről játékot készíteni, amiről nem is tudják, hogy mi történt? Persze tudom a választ, hozzáköltenek dolgokat a kevés tényhez.
warriorautobot
10 éve, 4 hónapja és 3 heteHát amúgy bármi történhetett velük (megfagytak, megették őket egy medve).
A játék viszont annyira nem fogott meg.
wegh
10 éve, 4 hónapja és 3 heteKösz, én most nem kérek Kholat XD Nekem abszolút nem tetszett, sétaszimulátor ez is. Bár a grafikája szép volt és hangulatos…