5 hozzászólás
  1. direktor

    7 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Nálam jelenleg is nulla kb-ot foglal. Bőven elég. xD

  2. totyak

    7 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Nem mintha érintene a dolog, de nagyon érdekelne, hogy mi a technikai háttere, amivel megfeleződik a játék mérete.

  3. petrovicsz

    7 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Hátööööö érdekes technikai bravúrnak tűnik… 😮

  4. hellblade

    7 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Jajj de jó,úgy is kell majd a Crackdown 3 nak.. meg a többi eckluzívnak..😄

  5. warriorautobot

    7 éve, 5 hónapja és 1 hete

    Pontosan!
    Ha nem lett volna kisebb akkor meg kell az új vinyó mert hát csak az összes eckluzív legyen meg egy vinyón! 😄