Mad Max szintet azért hozza..
Ismét jó rész lesz ez, abban már most biztosak lehetünk. Legalábbis ha maga a rendszer nem változik.
god
10 éve, 9 hónapja és 2 heteMad Max szintet azért hozza..
mordorer
10 éve, 9 hónapja és 2 heteIsmét jó rész lesz ez, abban már most biztosak lehetünk. Legalábbis ha maga a rendszer nem változik.