Nem rossz, nem rossz… De inkább akció játékot akarok most szerezni. Majd valamikor jönni is fog két akció jrpg. 🙂 Talán egyszer ezt is megszerzem.
rdave
11 éve, 1 hónapja és 1 heteNem rossz, nem rossz… De inkább akció játékot akarok most szerezni. Majd valamikor jönni is fog két akció jrpg. 🙂 Talán egyszer ezt is megszerzem.