2 hozzászólás
  1. patrik94

    7 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Bakker pedig de nagy lenne! 😄

  2. totyak

    7 éve, 2 hónapja és 3 hete

    Valamelyik csapat helyében dupla csavart csinálnék. Kitalálnék valami őrült ötletet április elsejére, mindenki azt hinné, hogy kamu, de végül megcsinálnák.