Bakker pedig de nagy lenne! 😄
Valamelyik csapat helyében dupla csavart csinálnék. Kitalálnék valami őrült ötletet április elsejére, mindenki azt hinné, hogy kamu, de végül megcsinálnák.
patrik94
7 éve, 2 hónapja és 3 heteBakker pedig de nagy lenne! 😄
totyak
7 éve, 2 hónapja és 3 heteValamelyik csapat helyében dupla csavart csinálnék. Kitalálnék valami őrült ötletet április elsejére, mindenki azt hinné, hogy kamu, de végül megcsinálnák.