Ez nagyon jó. KI LESZ PRÓBÁLVA!
gameplayt akarok most *-*
De hisz ez az! 🙂
Nálam kimarad. Talán már a gép sem bírná.
Hát én megmondom őszintén jobbra számítottam, de nem akarom még leírni a játékot, de e videó alapján nem nyűgözött le, pedig sokat ki lehetne belőle hozni. 😕
Enyhe gagyiságot és is vélek benne felfedezni…
italianman
11 éve, 2 hete és 11 órájaEz nagyon jó. KI LESZ PRÓBÁLVA!
supermanvsbatman
11 éve, 2 hete és 10 órájagameplayt akarok most *-*
marco
11 éve, 2 hete és 10 órájaDe hisz ez az! 🙂
totyak
11 éve, 2 hete és 10 órájaNálam kimarad. Talán már a gép sem bírná.
ryuthestar
11 éve, 2 hete és 10 órájaHát én megmondom őszintén jobbra számítottam, de nem akarom még leírni a játékot, de e videó alapján nem nyűgözött le, pedig sokat ki lehetne belőle hozni. 😕
god
11 éve, 1 hete és 6 napjaEnyhe gagyiságot és is vélek benne felfedezni…