6 hozzászólás
  1. italianman

    11 éve, 2 hete és 11 órája

    Ez nagyon jó. KI LESZ PRÓBÁLVA!

  2. supermanvsbatman

    11 éve, 2 hete és 10 órája

    gameplayt akarok most *-*

  3. marco

    11 éve, 2 hete és 10 órája

    De hisz ez az! 🙂

  4. totyak

    11 éve, 2 hete és 10 órája

    Nálam kimarad. Talán már a gép sem bírná.

  5. ryuthestar

    11 éve, 2 hete és 10 órája

    Hát én megmondom őszintén jobbra számítottam, de nem akarom még leírni a játékot, de e videó alapján nem nyűgözött le, pedig sokat ki lehetne belőle hozni. 😕

  6. god

    11 éve, 1 hete és 6 napja

    Enyhe gagyiságot és is vélek benne felfedezni…