5 hozzászólás
  1. kpal

    9 éve, 4 hónapja és 1 hete

    elég komolyra sikerült lett. 😮

  2. patrik94

    9 éve, 4 hónapja és 1 hete

    Jó kis cucc lesz ez! 🙂

  3. warriorautobot

    9 éve, 4 hónapja és 6 napja

    Még mindig nem fogott meg hiába láttam mi van a dobozba.

  4. golem

    9 éve, 4 hónapja és 6 napja

    Tablet. De azért jó.

  5. totyak

    9 éve, 4 hónapja és 6 napja

    Már le is lőtték a videót.