4 hozzászólás
  1. totyak

    9 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Nekem kicsit indie jellegűnek tűnik, azoktól meg senki nem várja el igazán, hogy kiemelkedőek legyenek minden téren, teszem azt mozgás és mimika terén. És ez nem is lesz az. Egy átlagosan megkomponált játéknak tűnik első blikkre.

  2. wegh

    9 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Azért tűnik annak, mert az is 😄 Szerintem is korrekten néz ki amúgy.

  3. warriorautobot

    9 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Érdekes, de nem tűnik rossznak.

  4. totyak

    9 éve, 7 hónapja és 2 hete

    Na ugye, már megint igazam volt 😄