Nekem kicsit indie jellegűnek tűnik, azoktól meg senki nem várja el igazán, hogy kiemelkedőek legyenek minden téren, teszem azt mozgás és mimika terén. És ez nem is lesz az. Egy átlagosan megkomponált játéknak tűnik első blikkre.
Azért tűnik annak, mert az is 😄 Szerintem is korrekten néz ki amúgy.
Érdekes, de nem tűnik rossznak.
Na ugye, már megint igazam volt 😄
totyak
9 éve, 7 hónapja és 2 heteNekem kicsit indie jellegűnek tűnik, azoktól meg senki nem várja el igazán, hogy kiemelkedőek legyenek minden téren, teszem azt mozgás és mimika terén. És ez nem is lesz az. Egy átlagosan megkomponált játéknak tűnik első blikkre.
wegh
9 éve, 7 hónapja és 2 heteAzért tűnik annak, mert az is 😄 Szerintem is korrekten néz ki amúgy.
warriorautobot
9 éve, 7 hónapja és 2 heteÉrdekes, de nem tűnik rossznak.
totyak
9 éve, 7 hónapja és 2 heteNa ugye, már megint igazam volt 😄