3 hozzászólás
  1. totyak

    10 éve, 2 hete és 6 napja

    A nagy térkép nem mindig előny. Én pl. nagyon nem szeretem, ha percekig kell egy játékban mennem, hogy az adott pontra eljussak. Elsőre még izgalmas, mert felfedezi az ember az újat, de tizedjére ugyanaz a monoton útvonal őrjítő.

  2. kpal

    10 éve, 2 hete és 6 napja

    Hát ja , volt már rá példa autós játékban .

  3. warriorautobot

    10 éve, 2 hete és 5 napja

    Egy kicsi de részletgazdagabban bejárható területtel én jobban beérem.
    Legyen kisebb, de annak minden négyzetcentiméterét bejárhassam.