A nagy térkép nem mindig előny. Én pl. nagyon nem szeretem, ha percekig kell egy játékban mennem, hogy az adott pontra eljussak. Elsőre még izgalmas, mert felfedezi az ember az újat, de tizedjére ugyanaz a monoton útvonal őrjítő.
Hát ja , volt már rá példa autós játékban .
Egy kicsi de részletgazdagabban bejárható területtel én jobban beérem. Legyen kisebb, de annak minden négyzetcentiméterét bejárhassam.
totyak
10 éve, 2 hete és 6 napjaA nagy térkép nem mindig előny. Én pl. nagyon nem szeretem, ha percekig kell egy játékban mennem, hogy az adott pontra eljussak. Elsőre még izgalmas, mert felfedezi az ember az újat, de tizedjére ugyanaz a monoton útvonal őrjítő.
kpal
10 éve, 2 hete és 6 napjaHát ja , volt már rá példa autós játékban .
warriorautobot
10 éve, 2 hete és 5 napjaEgy kicsi de részletgazdagabban bejárható területtel én jobban beérem.
Legyen kisebb, de annak minden négyzetcentiméterét bejárhassam.