2 hozzászólás
  1. petrovicsz

    8 éve, 2 hónapja és 6 napja

    Lego nélkül nagyon bejönne.

  2. bekecs

    8 éve, 2 hónapja és 6 napja

    Túl sok a lego játék így nálam már esélytelen bármi is ami jön benne.