Néznék egyet, ha egyszercsak egy ilyen reklám jelenne meg a tvben 😄
melyik adón? 😄
Tökre hülye vagyok japánból, ezért elmagyarázná valaki, hogy miért csak a 6-ot mondják angolul, a többi japán?
Szerintem nincs jelentősége. Japánban és Dél-Koreában rengeteget keverik feleslegesen az angolt a nyelvükbe, amolyan divat féle. Felénk is szokás néha, de sokkal ritkábban.
ravor
10 éve, 2 hónapja és 2 heteNéznék egyet, ha egyszercsak egy ilyen reklám jelenne meg a tvben 😄
1000feri
10 éve, 2 hónapja és 2 hetemelyik adón? 😄
sarakrael
10 éve, 2 hónapja és 2 heteTökre hülye vagyok japánból, ezért elmagyarázná valaki, hogy miért csak a 6-ot mondják angolul, a többi japán?
rdave
10 éve, 2 hónapja és 2 heteSzerintem nincs jelentősége. Japánban és Dél-Koreában rengeteget keverik feleslegesen az angolt a nyelvükbe, amolyan divat féle. Felénk is szokás néha, de sokkal ritkábban.