Nem rossz reklámok, de láttam már nem egy olyan reklámot ahol jól bemutatták hogy mire lehetne használni, de végül nem az jött ki. Meg kell rá több komolyabb húzócím is. 🙂
Kb mint a bemutató videók, csak rövidebb verzióban és több japánnal. 😄 Persze nincs ezzel baj, sok változást nem tudnak beledobni, ha ugyanazt kell bemutatni.
patrik94
9 éve, 4 hónapja és 2 heteJó reklámok és a gép is szimpatikus. Szeretni fogom! 🙂
golem
9 éve, 4 hónapja és 2 heteJó reklámok, kiemelik a hordozhatóságot. És ennek a konzolnak ez lesz a lényege!
warriorautobot
9 éve, 4 hónapja és 2 heteNem rossz reklámok, de láttam már nem egy olyan reklámot ahol jól bemutatták hogy mire lehetne használni, de végül nem az jött ki. Meg kell rá több komolyabb húzócím is. 🙂
rdave
9 éve, 4 hónapja és 2 heteKb mint a bemutató videók, csak rövidebb verzióban és több japánnal. 😄 Persze nincs ezzel baj, sok változást nem tudnak beledobni, ha ugyanazt kell bemutatni.
totyak
9 éve, 4 hónapja és 2 heteAzt is megemlíthetnék végre, hogy pontosan milyen hardverek lapulnak a masinában. Erről valahogy jótékonyan hallgatnak