6 hozzászólás
  1. tommy

    10 éve, 21 órája és 42 perce

    Akinek lesz VR-ja az imádni fogja biztos! 🙂

  2. 1000feri

    10 éve, 21 órája és 34 perce

    Nem csodálom 🙂

  3. willthawheel

    10 éve, 19 órája és 13 perce

    Ilyen volt nemrég a Silent Hills PT, nehogy ez is arra a sorsra jusson..😛

  4. movi

    10 éve, 19 órája és 11 perce

    Őszintén szólva, nekem csak nagyon reklámszagú az az egész!

  5. warriorautobot

    10 éve, 18 órája és 10 perce

    Én kihagyom!
    Beszaratós játék nem kell VR-ba! 😄

  6. totyak

    10 éve, 15 órája és 21 perce

    Azért azt is vegyük figyelembe, hogy VR-ben egy olyan játék is sokkal jobbnak tűnik, ami simán, monitoron fel sem keltené az érdeklődésünket. Nem mondom, hogy nem jó a játék, csak sokat rátesz a VR élmény.