Akinek lesz VR-ja az imádni fogja biztos! 🙂
Nem csodálom 🙂
Ilyen volt nemrég a Silent Hills PT, nehogy ez is arra a sorsra jusson..😛
Őszintén szólva, nekem csak nagyon reklámszagú az az egész!
Én kihagyom! Beszaratós játék nem kell VR-ba! 😄
Azért azt is vegyük figyelembe, hogy VR-ben egy olyan játék is sokkal jobbnak tűnik, ami simán, monitoron fel sem keltené az érdeklődésünket. Nem mondom, hogy nem jó a játék, csak sokat rátesz a VR élmény.
tommy
10 éve, 21 órája és 42 perceAkinek lesz VR-ja az imádni fogja biztos! 🙂
1000feri
10 éve, 21 órája és 34 perceNem csodálom 🙂
willthawheel
10 éve, 19 órája és 13 perceIlyen volt nemrég a Silent Hills PT, nehogy ez is arra a sorsra jusson..😛
movi
10 éve, 19 órája és 11 perceŐszintén szólva, nekem csak nagyon reklámszagú az az egész!
warriorautobot
10 éve, 18 órája és 10 perceÉn kihagyom!
Beszaratós játék nem kell VR-ba! 😄
totyak
10 éve, 15 órája és 21 perceAzért azt is vegyük figyelembe, hogy VR-ben egy olyan játék is sokkal jobbnak tűnik, ami simán, monitoron fel sem keltené az érdeklődésünket. Nem mondom, hogy nem jó a játék, csak sokat rátesz a VR élmény.