Jónak tűnik, bár nekem picit monotonnak hat…
A tél második napja van, nem kell aggódni, lesz hó idén is.
Én meglepődtem hogy már megjelent. Nem rémlett hogy mostanában fog megjelenni.
wegh
9 éve, 6 hónapja és 3 heteJónak tűnik, bár nekem picit monotonnak hat…
totyak
9 éve, 6 hónapja és 3 heteA tél második napja van, nem kell aggódni, lesz hó idén is.
warriorautobot
9 éve, 6 hónapja és 3 heteÉn meglepődtem hogy már megjelent.
Nem rémlett hogy mostanában fog megjelenni.