3 hozzászólás
  1. wegh

    9 éve, 6 hónapja és 3 hete

    Jónak tűnik, bár nekem picit monotonnak hat…

  2. totyak

    9 éve, 6 hónapja és 3 hete

    A tél második napja van, nem kell aggódni, lesz hó idén is.

  3. warriorautobot

    9 éve, 6 hónapja és 3 hete

    Én meglepődtem hogy már megjelent.
    Nem rémlett hogy mostanában fog megjelenni.