Én örülök hogy ilyen titokzatosak, legalább lesz meglepetés .
Ettől azért nem tettem le a hajam. Nem olyan nagy szám ez a köd effekt.
Nem tudok betelni ezzel a látvánnyal!
Régen is sokszor használták a ködöt hogy elrejtsék azt hogy nem a legszebb a textúra. 😄
mordorer
8 éve, 11 hónapja és 1 napjaÉn örülök hogy ilyen titokzatosak, legalább lesz meglepetés .
totyak
8 éve, 11 hónapja és 1 napjaEttől azért nem tettem le a hajam. Nem olyan nagy szám ez a köd effekt.
direktor
8 éve, 11 hónapja és 22 órájaNem tudok betelni ezzel a látvánnyal!
warriorautobot
8 éve, 11 hónapja és 9 órájaRégen is sokszor használták a ködöt hogy elrejtsék azt hogy nem a legszebb a textúra. 😄