4 hozzászólás
  1. mordorer

    8 éve, 11 hónapja és 1 napja

    Én örülök hogy ilyen titokzatosak, legalább lesz meglepetés .

  2. totyak

    8 éve, 11 hónapja és 1 napja

    Ettől azért nem tettem le a hajam. Nem olyan nagy szám ez a köd effekt.

  3. direktor

    8 éve, 11 hónapja és 22 órája

    Nem tudok betelni ezzel a látvánnyal!

  4. warriorautobot

    8 éve, 11 hónapja és 9 órája

    Régen is sokszor használták a ködöt hogy elrejtsék azt hogy nem a legszebb a textúra. 😄