2 hozzászólás
  1. totyak

    9 éve, 11 hónapja és 2 hete

    Ki kell nyírni mindkettőt és nincs gond 😄

  2. kpal

    9 éve, 11 hónapja és 2 hete

    Sok baj van az ilyen ikrákkal 😄 XD