Elmegy… Rég volt már olyan lista, amitől padlót fogtam volna.
Nem estem hanyatt…
Még szerencse.
A Grid nem is rossz, a többi az annyira nem izgi.
Hát ez se egy nagy eresztés, de lehet valamelyik hónapba előfizetek már rá.
Grid jó ,de kár nem a ős Grid nyomán van .
Volt már jobb is.
rdave
10 éve, 4 hónapja és 4 heteElmegy… Rég volt már olyan lista, amitől padlót fogtam volna.
ryuthestar
10 éve, 4 hónapja és 4 heteNem estem hanyatt…
rdave
10 éve, 4 hónapja és 4 heteMég szerencse.
totyak
10 éve, 4 hónapja és 4 heteA Grid nem is rossz, a többi az annyira nem izgi.
warriorautobot
10 éve, 4 hónapja és 4 heteHát ez se egy nagy eresztés, de lehet valamelyik hónapba előfizetek már rá.
kpal
10 éve, 4 hónapja és 4 heteGrid jó ,de kár nem a ős Grid nyomán van .
imperator
10 éve, 4 hónapja és 4 heteVolt már jobb is.