7 hozzászólás
  1. rdave

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Elmegy… Rég volt már olyan lista, amitől padlót fogtam volna.

  2. ryuthestar

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Nem estem hanyatt…

  3. rdave

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Még szerencse.

  4. totyak

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    A Grid nem is rossz, a többi az annyira nem izgi.

  5. warriorautobot

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Hát ez se egy nagy eresztés, de lehet valamelyik hónapba előfizetek már rá.

  6. kpal

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Grid jó ,de kár nem a ős Grid nyomán van .

  7. imperator

    10 éve, 4 hónapja és 4 hete

    Volt már jobb is.