CES várom Tv-k miatt is 🙂
Mondjuk ennek van értelme, így hogy hátul van és kézre esik. Gyakorlatilag teljesen automatikussá is tehető vele a védelem.
Igazából mindig egymás ötleteit nyúlják a gyártók, szóval nem lenne meglepő, ha ezt is másolnák.
Nem rossz, bár ha ellopják a telefonomat akkor teljesen mindegy, kéri e az ujjlenyomatomat vagy sem…😄
kpal
11 éve, 6 hónapja és 1 heteCES várom Tv-k miatt is 🙂
ronalddo
11 éve, 6 hónapja és 1 heteMondjuk ennek van értelme, így hogy hátul van és kézre esik. Gyakorlatilag teljesen automatikussá is tehető vele a védelem.
totyak
11 éve, 6 hónapja és 1 heteIgazából mindig egymás ötleteit nyúlják a gyártók, szóval nem lenne meglepő, ha ezt is másolnák.
hentes
11 éve, 6 hónapja és 1 heteNem rossz, bár ha ellopják a telefonomat akkor teljesen mindegy, kéri e az ujjlenyomatomat vagy sem…😄