4 hozzászólás
  1. kpal

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    CES várom Tv-k miatt is 🙂

  2. ronalddo

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Mondjuk ennek van értelme, így hogy hátul van és kézre esik. Gyakorlatilag teljesen automatikussá is tehető vele a védelem.

  3. totyak

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Igazából mindig egymás ötleteit nyúlják a gyártók, szóval nem lenne meglepő, ha ezt is másolnák.

  4. hentes

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Nem rossz, bár ha ellopják a telefonomat akkor teljesen mindegy, kéri e az ujjlenyomatomat vagy sem…😄