Ha nem is tökéletesek a fejlesztő csapat eddig kiadott játékai,de rengeteg olyan ötletet tartalmaznak amik hatalmasat löknek a játékon pedig tök apró dolgok és a nagy játékfejlesztők egyszerűen lusták beletenni a játékukba.Nagyon hangulatos volt a Mars:War logs és a Bound by Flame is attól függetlenül, hogy voltak problémák a játékok mechanikájával.
Kíváncsian várom ezt a játékot is,főleg azért mert az előző két játékuk között is tapasztalható a szakmai fejlődés és valamilyen oknál fogva szeretem az ilyeneket tapasztalni…legyen az zene,film vagy program.Az ilyen csapatokat szívesen támogatom pénzzel is akár.
wegh
11 éve, 3 napja és 6 órájaJónak tűnik, a csapat többi játékaát is bírtam 🙂
paulmarlow
11 éve, 3 napja és 5 órájaHa nem is tökéletesek a fejlesztő csapat eddig kiadott játékai,de rengeteg olyan ötletet tartalmaznak amik hatalmasat löknek a játékon pedig tök apró dolgok és a nagy játékfejlesztők egyszerűen lusták beletenni a játékukba.Nagyon hangulatos volt a Mars:War logs és a Bound by Flame is attól függetlenül, hogy voltak problémák a játékok mechanikájával.
Kíváncsian várom ezt a játékot is,főleg azért mert az előző két játékuk között is tapasztalható a szakmai fejlődés és valamilyen oknál fogva szeretem az ilyeneket tapasztalni…legyen az zene,film vagy program.Az ilyen csapatokat szívesen támogatom pénzzel is akár.
zolika1994
11 éve, 2 napja és 22 órájaA világról és a tartalomról szívesen olvasnék, érdekesnek tűnik, mit tudnak belőle kihozni 🙂
paulmarlow
11 éve, 2 napja és 22 órájaHa a világ érdekel,akkor ajánlom a Mars:war logs játékot.Annak a világában fog játszódni ez a játék is.
totyak
11 éve, 2 napja és 22 órájaÉn inkább várok a Cyberpunk-ra.
supermanvsbatman
11 éve, 2 napja és 21 órájawez nem is olyan rossz pofás