6 hozzászólás
  1. wegh

    11 éve, 3 napja és 6 órája

    Jónak tűnik, a csapat többi játékaát is bírtam 🙂

  2. paulmarlow

    11 éve, 3 napja és 5 órája

    Ha nem is tökéletesek a fejlesztő csapat eddig kiadott játékai,de rengeteg olyan ötletet tartalmaznak amik hatalmasat löknek a játékon pedig tök apró dolgok és a nagy játékfejlesztők egyszerűen lusták beletenni a játékukba.Nagyon hangulatos volt a Mars:War logs és a Bound by Flame is attól függetlenül, hogy voltak problémák a játékok mechanikájával.

    Kíváncsian várom ezt a játékot is,főleg azért mert az előző két játékuk között is tapasztalható a szakmai fejlődés és valamilyen oknál fogva szeretem az ilyeneket tapasztalni…legyen az zene,film vagy program.Az ilyen csapatokat szívesen támogatom pénzzel is akár.

  3. zolika1994

    11 éve, 2 napja és 22 órája

    A világról és a tartalomról szívesen olvasnék, érdekesnek tűnik, mit tudnak belőle kihozni 🙂

  4. paulmarlow

    11 éve, 2 napja és 22 órája

    Ha a világ érdekel,akkor ajánlom a Mars:war logs játékot.Annak a világában fog játszódni ez a játék is.

  5. totyak

    11 éve, 2 napja és 22 órája

    Én inkább várok a Cyberpunk-ra.

  6. supermanvsbatman

    11 éve, 2 napja és 21 órája

    wez nem is olyan rossz pofás