A negyvenmilliomodik warhammer game. 😄
Ha nem lenne odaírva, meg nem mondanám, hogy Warhammer. 😄
Kicsit túl van tolva ez a franchise úgy érzem. 😄
ronalddo
5 éve, 6 hónapja és 1 heteA negyvenmilliomodik warhammer game. 😄
petrovicsz
5 éve, 6 hónapja és 1 heteHa nem lenne odaírva, meg nem mondanám, hogy Warhammer. 😄
vape
5 éve, 6 hónapja és 1 heteKicsit túl van tolva ez a franchise úgy érzem. 😄