Nagyon király játék lesz! 😮
Nekem nem igazán tetszik. Nem fogott meg, meg amúgy is előítéleteim vannak az előző epizód miatt. Az sem tetszett.
warriorautobot
10 éve, 8 hónapja és 3 heteNagyon király játék lesz! 😮
totyak
10 éve, 8 hónapja és 3 heteNekem nem igazán tetszik. Nem fogott meg, meg amúgy is előítéleteim vannak az előző epizód miatt. Az sem tetszett.