Te jóisten de beteg 😄
De kár, hogy nem értem a verset. Sajnos hiába lenne lefordítva, úgy már nyilván nem jönnének ki a rímek.
wegh
9 éve, 6 hónapja és 3 heteTe jóisten de beteg 😄
totyak
9 éve, 6 hónapja és 3 heteDe kár, hogy nem értem a verset. Sajnos hiába lenne lefordítva, úgy már nyilván nem jönnének ki a rímek.