Star Wars hírek 😄 Alfa verziótól nem is rossz.
Ez bizony kva jól néz ki!
Egyelőre nem valami látványos de a Wargaming nem nagyon tud mellé lőni.
nagyon jó lesz
Náluk nagyon jó kezekben van. Remélem ez is f2p lesz!
kpal
10 éve, 8 hónapja és 3 heteStar Wars hírek 😄 Alfa verziótól nem is rossz.
petrovicsz
10 éve, 8 hónapja és 3 heteEz bizony kva jól néz ki!
ronalddo
10 éve, 8 hónapja és 3 heteEgyelőre nem valami látványos de a Wargaming nem nagyon tud mellé lőni.
supermanvsbatman
10 éve, 8 hónapja és 3 hetenagyon jó lesz
vape
10 éve, 8 hónapja és 3 heteNáluk nagyon jó kezekben van. Remélem ez is f2p lesz!