4 hozzászólás
  1. kpal

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Szaftos vidi 😄

  2. mordorer

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Bamm de jól néz ki! 🙂 Hangulatos játék!

  3. totyak

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Mit kajálnak ezen ennyire a népek? Össze-vissza rohangálás és eszetlen lövöldözés. Kb. fél percenként meghal a játékos.

  4. willthawheel

    11 éve, 6 hónapja és 1 hete

    Ja, mert nem tud játszani..😄 Am nekem is bejön, van egy tetszetős hangulata…