Ezer éve készül és még mindig csak alpha… Szégyen.
Erről a játékról állandóan ömlenek az ezer perces videók, de még mindig alpha. Komolyan mondom, ez gáz.
Unalomig ismételt jelenetek. A játék amúgy nagyon tetszik.
direktor
8 éve, 8 hónapja és 5 napjaEzer éve készül és még mindig csak alpha… Szégyen.
tommy
8 éve, 8 hónapja és 5 napjaErről a játékról állandóan ömlenek az ezer perces videók, de még mindig alpha. Komolyan mondom, ez gáz.
totyak
8 éve, 8 hónapja és 4 napjaUnalomig ismételt jelenetek. A játék amúgy nagyon tetszik.