Rohadtul szép!😮
Ütős lesz a játék. PC-n remélem gyilkos graf lesz!🙂
Elsőre nagyon pörgős, meg királyos, de olyan 10 meccs után azt veszed észre hogy kezded unni kicsit… Legalábbis nálam ez volt.
tommy
11 éve, 7 hónapja és 1 heteRohadtul szép!😮
ronalddo
11 éve, 7 hónapja és 1 heteÜtős lesz a játék. PC-n remélem gyilkos graf lesz!🙂
5t3v3nk3
11 éve, 7 hónapja és 1 heteElsőre nagyon pörgős, meg királyos, de olyan 10 meccs után azt veszed észre hogy kezded unni kicsit… Legalábbis nálam ez volt.